Nowożeńcy

„Taniec to nieme wyznanie miłosne”

Dzień ślubu jest jedną z najbardziej niezapomnianych chwil życia, a pierwszy taniec jako małżeństwo jest ważną częścią tego dnia. Wszystkie lekcje, które prowadzę są dostosowane do was jako pary, wyboru piosenki i poziomu umiejętności, upewniając się, że wasz pierwszy taniec naprawdę przedstawia was jako małżeństwo.

WASZ TANIEC

Czy pragniecie stworzyć wspomnienia pierwszego tańca, które nawet po latach przywołają uśmiech na waszych twarzach? Chcecie by wasz pierwszy taniec był okazją do opowiedzenia waszej wyjątkowej historii?

A może po prostu pragniecie czuć się komfortowo na parkiecie w klasycznym tańcu, który nie będzie przypominał kłopotliwego kołysania się, w czasie, kiedy wszystkie oczy zwrócone są na was?

Niezależnie od waszych pragnień, moim zadaniem jest sprawić, byście wyglądali dobrze, czuli się pewnie i przede wszystkim świetnie bawili w waszym wielkim dniu!

POCZĄTKUJĄCY SĄ MILE WIDZIANI

Jeśli nigdy wcześniej nie tańczyliście razem, lub obawiacie się, że macie dwie (cztery) lewe stopy, nie ma to żadnego znaczenia. Dokładnie wiem, jak wydobyć z Was to, co najlepsze, dzięki czemu będziecie wyglądać i czuć się wspaniale na parkiecie. Waszym zadaniem jest się tylko zrelaksować i dobrze się bawić podczas nauki.

Podczas lekcji tańca wasze wizje będą pielęgnowane, abyście uzyskali swój wymarzony taniec. Jeśli nie macie pomysłu, wspólnie dobierzemy choreografie, która sprawi, że nabierzecie pewności siebie.

 

LEKCJE PRYWATNE

Wszystkie lekcje, które prowadzę są lekcjami prywatnymi. Oznacza to, że nie tylko dostosowane są do indywidualnych potrzeb i waszego tempa, ale zaplanowane w czasie, ktory wam najbardziej odpowiada.

Lekcje tańca odbywają się na sali tanecznej w Katowicach lub Bytomiu, oraz dla waszej wygody zajęcia mogą być prowadzone w zaciszu własnego domu lub w innej wybranej przez was lokalizacji.

Zachęcam by na lekcje zapisać się wcześniej, gdyż w sezonie weselnym szybko zapełnia się kalendarz. Dla spóźnialskich oferuję również lekcje ‘na ostatnią chwilę’, w których skupimy się na podstawowych krokach byście nabrali pewności siebie i tańczyli stylowo z wdziękiem.

COŚ WIĘCEJ NIŻ TANIEC

Przygotowując się do pierwszego tańca, nauczycie się umiejętności, które pozostaną z wami przez resztę waszego życia. Nie będzie to tylko wspomnienie niezwykłych chwil, ale doświadczenie, które wykorzystacie na przyszłych ślubach i imprezach by zawsze świetnie się bawić. Taniec to wspólne doświadczenie, w którym możecie się zanurzyć przez całe małżeństwo.

Dodatkowo, większość par szybko zauważa, że czas spędzony na lekcjach tańca to doskonały sposób na relaks, możliwość spędzenia wspólnie czasu, oraz największą przyjemnością w całych przygotowaniach weselnych.

Przewiń do góry